woehler
VOLEJTE KDYKOLIV
+420 777 164 015

Tvorba webových stránek

UNIKÁTNÍ WEBOVÉ STRÁNKY

Tvorba webových stránek

Nabízíme profesionální služby tvorby kvalitních a originálních webových stránek, které vás vystaví v nejlepším světle na internetu. S důrazem na preciznost a kreativitu vytváříme weby, které přesně odpovídají vašim potřebám a reflektují identitu vaší firmy. Spojení moderních technologií a esteticky poutavého designu zajišťuje, že váš web osloví a přiláká nové zákazníky, a pomůže vám dosáhnout úspěchu ve vašem online podnikání.

 

Tvoříme také webové stránky pro obce, školy, ..., které splňují pravidla přístupnosti.

 

Při tvorbě www stránek dodržujeme tyto kroky:

  • KONZULTACE SE ZÁKAZNÍKEM - prostudujeme konkurenci na internetu, vybereme vhodná klíčová slova, která tvorba www stránek - webdesign vyžaduje a je jedním z největších bojovných prostředků v bitvě s konkurencí na internetu.
  • REGISTRACE DOMÉNY A ZŘÍZENÍ WEBHOSTINGU - Součástí konzultace se zákazníkem je také výběr vhodného jména pro vaše www stránky a případná registrace domény a zřízení hostingu.
  • TVORBA GRAFICKÉHO NÁVRHU WEBU - nyní přijde na řadu tvorba grafického návrhu pro vaše www stránky. Vytvoříme pro vás grafický návrh na míru, který bude vycházet z předchozí schůzky. V případě, že se Vám nebude líbit, vytvoříme nový grafický návrh (vždy platí 3 kola korektur).
  • PROGRAMOVACÍ PRÁCE - po schválení grafického návrhu nás čeká již samotná tvorba www stránek.
  • PLNĚNÍ WEBOVÝCH STRÁNEK - tvorba www stránek - webdesign zahrnuje také základní naplnění www stránek daty, které nám předáte, případně za příplatek můžeme texty vytvořit my.
  • OPTIMALIZACE WEBU - nyní webové stránky optimalizujeme pro vyhledávače a zkontrolujeme zda webové stránky splňují standardy W3C, případně zásady přístupnosti.
  • REGISTRACE DO VYHLEDÁVAČŮ - dále je na řadě registrace do 5-ti vyhledávačů - google.com, seznam.cz, firmy.cz, bing.cz a najisto.cz, případně po dohodě se zákazníkem, do dalších vyhledávačů.

 

Tímto systematickým procesem zajistíme, že vaše webové stránky budou moderní, funkční a odpovídající vašim potřebám, a pomůžeme vám dosáhnout úspěchu na internetu.

 

Doba, po kterou tvorba www stránek - webdesign trvá, se liší. Jsme však schopni předat Vám www stránky již do 1 týdne od první schůzky.

 

Již od 6 000,- Kč

TVORBA WWW STRÁNEK

Ukázky naší práce

TVORBA WWW STRÁNEK

www.cadblansko.cz

TVORBA WWW STRÁNEK

www.prodej-domu-pelhrimov.cz

TVORBA WWW STRÁNEK

www.ck-ikaria.cz

TVORBA WWW STRÁNEK

www.klinickalogopedie-ik.cz

TVORBA WWW STRÁNEK

www.ubytovanihribeci.cz

NAHORU