woehler
VOLEJTE KDYKOLIV
+420 777 164 015

Tvorba webových stránek

INTERNETOVÉ OBCHODY NA MÍRU

Tvorba e-shopů

Internetové obchody tvoříme prostřednictvím PrestaShopu. PrestaShop je populární open-source platforma pro tvorbu internetových obchodů. S nabídkou bohatých funkcí, flexibilitou a jednoduchým použitím se jedná o efektivní nástroj pro správu a rozvoj vašeho e-shopu. Díky širokému výběru rozšíření a integrací lze PrestaShop snadno přizpůsobit individuálním potřebám a podpořit růst online podnikání.

 

Při tvorbě internetového obchodu dodržujeme tyto kroky:

  • KONZULTACE SE ZÁKAZNÍKEM - diskuse o požadavcích zákazníka, jeho cílech a očekáváních ohledně internetového obchodu.
  • REGISTRACE DOMÉNY A ZŘÍZENÍ WEBHOSTINGU - součástí konzultace se zákazníkem je také výběr vhodného jména pro váš e-shop a případná registrace domény a zřízení hostingu.
  • ANALÝZA - prostudujeme konkurenci na internetu, vybereme vhodná klíčová slova, která tvorba e-shopu vyžaduje a je jedním z největších bojovných prostředků v bitvě s konkurencí na internetu. Prozkoumání tržního prostředí, cílové skupiny a konkurence. 
  • TVORBA GRAFICKÉHO NÁVRHU SHOPU - nyní přijde na řadu tvorba grafického návrhu pro váš internetový obchod. Vytvoříme pro vás grafický návrh na míru, který bude vycházet z předchozí schůzky. V případě, že se Vám nebude líbit, vytvoříme nový grafický návrh (vždy platí 3 kola korektur). Vytvoření grafického návrhu e-shopu, který bude respektovat značku zákazníka a poskytne uživatelům příjemný vizuální zážitek.
  • PROGRAMOVACÍ PRÁCE - po schválení grafického návrhu nás čeká již samotná tvorba internetového obchodu
  • PLNĚNÍ E-SHOPU - tvorba internetového obchodu zahrnuje také základní naplnění www stránek daty, které nám předáte, případně za příplatek můžeme texty vytvořit my. Produkty je nutné dodat.
  • OPTIMALIZACE E-SHOPU - nyní e-shop optimalizujeme pro vyhledávače a zkontrolujeme zda internetový obchod splňuje vše, co má.
  • REGISTRACE DO VYHLEDÁVAČŮ - dále je na řadě registrace do 5-ti vyhledávačů - google.com, seznam.cz, firmy.cz, bing.cz a najisto.cz, případně po dohodě se zákazníkem, do dalších vyhledávačů.

 

Takovýto systematický přístup k tvorbě e-shopu zajišťuje, že bude plně funkční, uživatelsky přívětivý a schopný úspěšně konkurovat na trhu.

 

Doba, po kterou tvorba internetového obchodu trvá, se liší. Jsme však schopni předat Vám e-shop již do 1 měsíce od první schůzky.

 

Již od 20 000,- Kč

TVORBA INTERNETOVÝCH OBCHODŮ

Ukázky naší práce

TVORBA E-SHOPU

www.woehler.cz

TVORBA E-SHOPU

www.iproz.cz

TVORBA E-SHOPU

www.mvp-pe.cz

NAHORU