woehler
VOLEJTE KDYKOLIV
+420 777 164 015

Tvorba webových stránek

ORIGINÁLNÍ GRAFICKÝ VRHLED

Design webových stránek

Náš tým vám nabízí tvorbu webových stránek s originálním designem, který zaujme vaše zákazníky na první pohled. Díky našemu kreativnímu přístupu a profesionálním dovednostem zajistíme, že váš web bude nejen vizuálně působivý, ale také plně odpovídající vašim potřebám a cílům.

 

 

Při tvorbě grafického návrhu dodržujeme tyto kroky:

  • KONZULTACE SE ZÁKAZNÍKEM - komunikace se zákazníkem pro pochopení jeho potřeb, vizí a požadavků na design webových stránek.
  • ANALÝZA TRHU - prostudování cílového publika, konkurence a tržního prostředí, abychom vytvořili relevantní a účinný design.
  • TVORBA GRAFICKÉHO NÁVRHU WEBU - nyní přijde na řadu tvorba grafického návrhu pro vaše www stránky. Vytvoříme pro vás grafický návrh na míru, který bude vycházet z předchozí schůzky. V případě, že se Vám nebude líbit, vytvoříme nový grafický návrh (vždy platí 3 kola korektur).

 

Tímto způsobem zajišťujeme, že grafický návrh webových stránek je originální, precizní a odpovídá představám a cílům našich klientů.

 

Doba, po kterou tvorba designu stránek trvá, se liší. Jsme však schopni předat Vám grafický návrh www stránky již do 1 týdne od první schůzky.

 

Již od 2 500,- Kč

TVORBA DESIGNU WEBOVÝCH STRÁNEK

Ukázky naší práce

TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK

www.agrodos.cz

TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK

www.woehlerbohemia.cz

TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK

www.piccolepesti.cz

TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK

www.estersilhava.cz

TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK

www.hscindustry.cz

NAHORU